ANASAYFA
KURUMSAL
YÖNETİM KURULU
İŞTİGAL ALANI
İSTATİSTİKLER
Bültenler
Kataloglar
İLETİŞİM
EN
Haberler & Etkinlikler

Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçılar Birliği Haberler & Etkinlikler

Seramik Tanıtım Grubu KBIS 2015 Fuarına Katılım Sağladı

05.02.2015


Mutfak ve Banyo endüstrisinin dizaynına adanan, Kuzey Amerika’nın en geniş platformu olan 2015 Kitchen and Bath Industry Show (KBIS) her yıl düzenlenen sektörün önemli bir fuarıdır. Bu yıl 51. si düzenlenen fuar Las Vegas Convention Center’da gerçekleştirilen fuarda 500’den fazla katılımcı 20-22 Ocak 2015 tarihleri arasında yer almıştır.

Seramik Tanıtım Grubu kararı doğrultusunda, fuara Seramik Tanıtım Grubu üyesi Erdem ÇENESİZ, Muhasebe, İK ve İdari İşler Mdr. Mehmet YÜCEL, Genel Sekreterlik Personeli  Uzman Yrd. Gizem KARGIN tarafından South Hall S2093’de yer alan ınfo-stand ile katılım gerçekleştirilmiştir. Ayrıca fuara Türkiye Seramik Federasyonu Genel Sekreteri Germiyan SAATÇİOĞLU ve SERSA Yönetim Kurulu Başkanı Kürşat ÖZKAYA katılım sağlamıştır.

National Kitchen and Bath Association ile Seramik Tanıtım Grubu arasında ilişkileri geliştirmek, birlikte yapılabilecek çalışmaları konuşmak ve işbirliği olanaklarını gözden geçirmek amacıyla NKBA temsilcisi Suzie Williford (Director of Governance & International Initiatives) ve Terrance Barkan (NKBA International Affiliate Program) ile 21 Ocak Çarşamba günü STG standında görüşme sağlanmış olup, NKBA yetkilileri 24-28 Şubat 2015 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek UNICERA fuarına davet edilmiştir.